crash

Blacharstwo

Blacharstwo

Podejmujemy się napraw lekkich jak obtarcia/wgnioty oraz tych cięższych jak uszkodzenia konstrukcyjne pojazdu np. po dachowaniu lub korozji.

painting

Lakiernictwo

Lakiernictwo

Lakierujemy elementy trzy stopniowo oraz zależności od wymagań jedno jak i dwustronnie. O dobór lakierów samochodowych dba firma "WDA" posiadająca w ofercie lakiery firm DEBEER i SIKKENS.

engine

Mechanika

Mechanika

Czy Państwo chcą zrobić podstawowy przegląd przed wyjazdem, bądź może wymienić części eksploatacyjne (oleje/filtry/hamulce) lub pojawiły się kontrolki i coś niedobrego dzieje się z samochodem? Na wszystko zaradzimy u nas w Auto Komplex!

insurance

Likwidacja szkód AC i OC

Likwidacja
szkód AC i OC

Zajmujemy się pełnym wsparciem przy likwidacji szkody z tytułu AC lub OC. Pomagamy od momentu zgłoszenia szkody, przez wycenę i naprawę oraz rozliczenie z ubezpieczycielem. Z nami uświadczysz minimum formalności.

rent car

Samochody zastępcze

Samochody zastępcze

Współpracujemy z firmami zajmującymi się wynajmem samochodów zastępczych na czas naprawy (również z tytułu AC lub OC).

towing car

Holowanie pojazdów

Holowanie pojazdów

Współpracujemy z firmami zajmującymi się holowaniem pojazdów. Wystarczy zadzwonić do nas, a załatwimy Państwu sprawdzonych przewoźników,

polishing audi

Zaufaj doświadczeniu!

Oddając do nas swój samochód możesz być pewien, że jest w najlepszych rękach i zadbamy o nie w taki sposób jak byśmy chcieli by dbano o nasze samochody. Do każdego auta podchodzimy w sposób indywidualny, a klient jest informowany na bieżąco o przebiegu naprawy. Przy wycenie naszych usług to klient decyduje o rodzaju części (używane/zamienniki/nowe) które zostaną użyte przy naprawie. Co daje Państwu możliwość dostosowanie kosztów naprawy do możliwości finansowych.

KONTAKT